İZMİR DENİZ İŞLETMECİLİĞİ NAKLİYE VE TURİZM TİCARET A.Ş.

Bilgi Toplumu Hizmetleri Kapsamında Firma Bilgileri

Mersis No
Firma Ünvan
Ticaret Sicil Memurluğu
Ticaret Sicil Numarası
Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı
Ödenen Sermaye Miktarı
Vergi Dairesi
Vergi Numarası
Adres
Telefon
Faks
Firma Tescil Tarihi

Yönetim Kurulu Kategorisi Adı Soyadı Görev Süresi
Yönetim Kurulu Üyesi UTKU ARSLAN 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYSEL ÖZKAN 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYDIN GÜZHAN 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi MEHMET FARUK İŞGENÇ 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AHMET ÖZDEMİR 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi YUSUF DEĞERLİ 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi TAYFUN SERHAT BERKOL 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ŞEMİ ALBAT 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SAFFET ÖZDEMİR 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KADİR YILDIZ 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi UTKU ARSLAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYSEL ÖZKAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYDIN GÜZHAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi MEHMET FARUK İŞGENÇ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KADER SERTPOYRAZ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi YUSUF DEĞERLİ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi YILDIZ DEVRAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ŞEMİ ALBAT 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SAFFET ÖZDEMİR 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KADİR YILDIZ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi UTKU ARSLAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYSEL ÖZKAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi MEHMET FARUK İŞGENÇ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SEZER HAKAN ALPSOYKAN 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi YUSUF DEĞERLİ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ÜMİT YILMAZ 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ŞEMİ ALBAT 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SAFFET ÖZDEMİR 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KADİR YILDIZ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi MEHMET FARUK İŞGENÇ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SEZER HAKAN ALPSOYKAN 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi YUSUF DEĞERLİ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ÜMİT YILMAZ 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi ŞEMİ ALBAT 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi SAFFET ÖZDEMİR 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KADİR YILDIZ 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi UTKU ARSLAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi AYSEL ÖZKAN 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi KAMURAN ELBEYOĞLU 7.8.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi OSMAN SİRKECİ 7.8.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi MUZAFFER AYHAN KARA 7.8.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Üyesi HÜSEYİN SEZER 7.8.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı ZELİHA GÜL ŞENER 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı ZELİHA GÜL ŞENER 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı ZELİHA GÜL ŞENER 22.3.2018 00:00:00 - 22.3.2019 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı RAİF CANBEK 21.3.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı TURGAY BOZOĞLU 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkanı TURGAY BOZOĞLU 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkan Vekili İLYAS MURTEZAOĞLU 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00
Yönetim Kurulu Başkan Vekili İLYAS MURTEZAOĞLU 18.6.2019 00:00:00 - 21.3.2020 00:00:00

Bağımsız Denetim Resmi Sicil
Dönem Başlangıç Tarihi
Dönem Bitiş Tarihi
Adı
Soyadı
Ünvan
Adres
TESCİL ŞUBE
Ünvan
Adres
TESCİL ŞUBE(2)
Ünvan
Adres
TESCİL ŞUBE(3)
Ünvan
Adres
TESCİL ŞUBE(4)
Ünvan
Adres
TESCİL ŞUBE(5)
Ünvan
Adres